FINANCE SERVICES

If you desire to obtain a loan, or if you need refinancing your debt, our Company will help you.

YOUR SAFETY

we undertake required measures to ensure safety and security of financial means of our customers.

ADVICE

Within the next 24 hours, our expert will contact you to finalise convenient for you time of meeting.

 

Finantsteenused
Ükskõik millisest finantsasutusest võetud hüpoteegi- või mistahes muust laenust tuleneva kliendi võlgnevuse finantseerimine ühes igakuise rahalise tasu väljamaksmisega kliendi kasuks ning seda laenust tulenevate maksete kustutamise eesmärgil.
Finantseerimise ettepanek
Kui Te soovite laenu saamist või võlgnevuse refinantseerimist, siis meie firma tuleb Teile kindlasti appi. Meiega sõlmitud lepingu kohaselt Te võite valida järgmised finantsteenuste tingimused:


Refinantseerimine on võimalik juhul, kui võlgnevus ei ületa 35% kinnisvara üldmaksumusest. Meie äriühing võtab lepingu kohaselt enda peale osa maksekohustusest - "laenu kustutamine kliendi kasuks" või tasub iseseisvalt Teie võlgnevuse täies ulatuses. On võimalik intress 3% aastas või 0%. Konsultatsiooni saamiseks Te võite pöörduda esindusse või helistada numbril "minna kontaktidesse".

Te võite saada laenuteenuseid meie äriühingust juhul, kui küsitav laenusumma ei ületa 40% kinnisvara üldmaksumusest. Kui aga Te vajate meie süsteemi - "laenu kustutamine kliendi kasuks", siis võtab meie äriühing lepingu kohaselt enda peale osa maksekohustusest või tasub iseseisvalt Teie võlgnevuse täies ulatuses. On võimalik intress 3% aastas või 0%. Konsultatsiooni saamiseks Te võite pöörduda esindusse või helistada numbril "minna kontaktidesse".

Me anname laenu kinnisvara tagatisel:
Korter, elamu, suvila, maatükk koos detailplaneeringuga ja ilma.
Hindamine on tasuta!!!
Samuti anname laenu kinnisvara soetamiseks.
Laenude refinantseerimine.
Intress alates 10% aastas.

 
HOME   -   ABOUT US   -   DEPOSITS   -   PROJECTS   -   PARTNERS   -   FINANCE SERVICES   -   YOUR SAFETY   -   ADVICE   -   CONTACTS

 European Finance Group OŰ -  Reg.nr.: 12041263 - Narva mnt 7, 10117 Tallinn, Estonia. - Tel. +372 608 52 04 - GSM +372 555 00 745 - Designed: Luxov.com